Beursstandbouw voor AutoTechnica 2026

1000 ideeën voor beursstands Designs.png

Meer dan 1000 ideeën voor beursstands

12 locaties in 7 Europese landen

8 locaties in 6 Europese landen

Kantoor in Apeldoorn, Nederland

3 uur rijden van Brussels Expo

Professionele standbouwers met 45 jaar ervaring

Professionele standbouwers met 45 jaar ervaring

3D-ontwerp in 5 werkdagen

3D-ontwerp in 5 werkdagen

Kennis van tentoonstellingsregels

Kennis van tentoonstellingsregels

Wanneer: 29–31 maart 2026
Waar: Brussels Expo, België
Sector: Automotive, onderdelenmarkt, werkplaatsinrichting, slimme mobiliteit

Maak een blijvende indruk op AutoTechnica 2026

AutoTechnica 2026 brengt de top van de Benelux automotive-industrie samen. Of je nu actief bent in diagnose, onderdelen, e-mobility of werkplaatsinrichting – jouw beursstand is het eerste contactmoment met vakbezoekers. Dan wil je natuurlijk een beursstand die technisch klopt, merkgetrouw is én klaar is om leads te genereren.

Bij Expo Beursstand zorgen we dat jouw presentatie naadloos aansluit op de sfeer en dynamiek van AutoTechnica. Je krijgt een op maat gemaakte 3D beursstand, ontwikkeld vanuit 1000+ beursstand ideeën. Wij regelen het hele traject zelf: van ontwerp, productie en print tot logistiek, montage en afbouw.

Wil je jouw beursstand bespreken? Bel 055-3238555 of mail naar info@beursstand.nl.

We combineren onze ervaring met standbouw in Brussel met de kracht van onze productiefaciliteit in Apeldoorn Zo garanderen we een soepele oplevering op Brussels Expo – zonder zorgen, met maximale zichtbaarheid voor jouw merk.

Standbouw voor RS Automotive Core op Automechanika 2024, Frankfurt

Standbouw voor RS Automotive Core op Automechanika 2024, Frankfurt

Enkele Van Onze Succesvolle Standbouw Projecten

Laten we het hebben over je beursstand

Wij zetten het binnen 5 dagen om in een 3D-ontwerp

Klanten die wij bedienen

Ons zorgeloze werkproces

Stap 1 - Briefing

Stap 2 - Ontwerp

Stap 3 - Contract

Stap 4 - Grafisch ontwerp & Fabricage

Stap 5 - Verpakking

Stap 6 - Transport, Opbouw & Afbouw

Waarom kiezen voor Expo Beursstand bij AutoTechnica 2026

  • Onze beursstands zijn 100% maatwerk en afgestemd op jouw merk, sector en doelgroep.
  • Je ontvangt binnen vijf werkdagen een 3D ontwerp en transparante offerte, gebaseerd op 1000+ beursstand ideeën.
  • We werken met meertalige projectmanagers die alles coördineren met Brussels Expo en jouw interne team.
  • Dankzij interne productiecapaciteit en korte lijnen garanderen we een tijdige en foutloze oplevering.
  • Je kiest voor beursstand huren of kopen met heldere afspraken en vaste prijzen – geen verrassingen achteraf.
  • Als full-service partner onder de standbouw bedrijven verzorgen wij transport, opbouw en afbouw, optioneel met integratie van AV en klant-exposities.

Bel 055-3238555 of mail naar info@beursstand.nl.

Prijsgids

Ons volledige servicepakket omvat alles van gratis ontwerp tot goedkeuring, standontwerp en -bouw, grafische printing, projectmanagement en de op- en afbouw van uw stand.

Om een nauwkeurige offerte te kunnen geven voor onze op maat gemaakte beursstands, starten we altijd met een ontwerpvoorstel – volledig gratis en zonder verplichtingen.

Wij hanteren all-in prijzen zonder verrassingen achteraf, zodat u altijd volledige kostentransparantie heeft en eenvoudig binnen uw budget blijft.

Kleine standaard

6 Sq. m to 16 Sq. m

€5,500 - €11,000

Middelmatige standaard

18 Sq. m to 50 Sq. m

€7,500 - €25,000

Grote standaard

50 Sq. m to 150 Sq. m

€30,000 - €135,000

Ons Leiderschapsteam in Europa

Ralf Thomas Becker - CEO at Expo Exhibition Stands

Ralf Thomas Becker

CEO
Holger Schmitt - Coo of Expo Exhibition Stands

Holger Schmitt

COO
Rob Dirkzwager - Business Development at Expo Exhibition Stands

Rob Dirkzwager

CCO

Wat Onze Klanten Zeggen

Over het evenement

AutoTechnica is dé vakbeurs voor automotive professionals uit België, Nederland en Luxemburg. Van werkplaatsuitrusting tot connected diagnostics en van fleet management tot onderdelen – exposanten tonen hier de innovaties van morgen. Bezoekers zijn doelgericht, technisch onderlegd en op zoek naar partners met visie.

Een slimme beursstand op maat helpt jouw merk op te vallen tussen het technische geweld van concurrenten. Wij denken met je mee over routing, opbergruimte, visuals en interactieve elementen – zodat jouw boodschap helder en overtuigend binnenkomt. Wil je een modulaire of mobiele beursstand inzetten op meerdere beurzen? Ook dat is mogelijk.

Neem je binnenkort deel aan een beurs?

Begin direct. Kies je stad en standontwerp en zet hem volledig naar je hand.

Begin direct

Veelgestelde vragen

Ja, onze projectmanager en montageteams zijn aanwezig in Brussels Expo en begeleiden het hele traject – van technische afstemming tot oplevering.

Zeker. Onze modulaire oplossingen maken hergebruik eenvoudig. We passen het ontwerp aan per locatie of beursdoel.

Alles. Van ontwerp en print tot logistiek, opbouw, afbouw en begeleiding. Je hebt één vast aanspreekpunt en geen losse leveranciers.

Ja. We integreren AV-oplossingen zoals LED-schermen, touchscreens of demo-opstellingen volledig in je standontwerp.

Absoluut. We werken met herbruikbare structuren en milieuvriendelijke printmaterialen. Je kiest bewust zonder in te leveren op uitstraling.

Idealiter start je 10 tot 12 weken van tevoren. Zo is er voldoende ruimte voor het ontwerp, afstemming met Brussels Expo en productie.

Wij leveren al jaren stands op bij Brussels Expo. Onze lokale ervaring en korte lijnen met technische partners zorgen voor een vlekkeloze uitvoering.

Ja. We bieden mobiele beursstands die snel op te bouwen zijn en herbruikbaar voor andere evenementen – ideaal bij een druk beursprogramma.