Beursstand op maat huren voor Interclean Amsterdam 2026

1000 ideeën voor beursstands Designs.png

Meer dan 1000 ideeën voor beursstands

12 locaties in 7 Europese landen

8 locaties in 6 Europese landen

Kantoor in Apeldoorn, Nederland

1 uur rijden van RAI Amsterdam

Professionele standbouwers met 45 jaar ervaring

Professionele standbouwers met 45 jaar ervaring

3D-ontwerp in 5 werkdagen

3D-ontwerp in 5 werkdagen

Kennis van tentoonstellingsregels

Kennis van tentoonstellingsregels

Wanneer: 14 t/m 17 april 2026
Waar: RAI Amsterdam, Nederland
Industrie: Schoonmaaktechnologie, hygiëneoplossingen, facility management

Interclean Amsterdam 2026 is dé toonaangevende vakbeurs voor schoonmaak- en hygiëneprofessionals wereldwijd. Van robots en duurzame reinigingsmiddelen tot slimme monitoringoplossingen – het event toont de nieuwste innovaties aan facility managers, distributeurs en inkopers uit ruim 120 landen. Een uitgelezen kans voor exposanten om hun merk en technologie te presenteren aan een kwalitatief hoogstaand publiek.

Expo Beursstand biedt alles voor een zorgeloze beursdeelname. Wij ontwerpen, bouwen en leveren modulaire systemen, maatwerkconstructies en complete beursstands vanuit onze vestiging in Apeldoorn. Wil je sparren over jouw stand voor Interclean 2026? Bel 055 – 3238555 of mail naar info@beursstand.nl.

Met onze jarenlange ervaring in standbouw in Amsterdam én directe lijnen met RAI zorgen wij voor een snelle, betrouwbare en visueel overtuigende uitvoering. Alles gebeurt in eigen huis – van het eerste 3D ontwerp tot de afbouw op locatie.

standbouw voor JDS op Interclean 2024, Amsterdam

Standbouw voor JDS op Interclean 2024, Amsterdam

 

 

Laten we het hebben over je beursstand

Wij zetten het binnen 5 dagen om in een 3D-ontwerp

Enkele Van Onze Succesvolle Standbouw Projecten

Waarom kiezen voor Expo Beursstand bij Interclean Amsterdam 2026

  • Onze 3D beursstand ontwerpen worden afgestemd op jouw merkverhaal en doelgroep, met heldere visuals en functionele indeling.
  • Kies uit 1000+ beursstand ideeën – van compacte stands tot grootschalige oplossingen, altijd perfect passend bij je ruimte en doel.
  • Je werkt samen met meertalige projectmanagers die bekend zijn met Interclean én alle processen bij RAI Amsterdam.
  • Dankzij onze eigen productie in Apeldoorn garanderen we snelle doorlooptijden en volledige grip op kwaliteit.
  • Je huurt jouw beursstand inclusief transport, opbouw, afbouw en coördinatie – alles in één hand, zonder verrassingen.
  • We zijn ervaren standbouwers in Amsterdam en helpen je om op te vallen in een internationale, competitieve beursomgeving.

Prijsgids

Ons volledige servicepakket omvat alles van gratis ontwerp tot goedkeuring, standontwerp en -bouw, grafische printing, projectmanagement en de op- en afbouw van uw stand.

Om een nauwkeurige offerte te kunnen geven voor onze op maat gemaakte beursstands, starten we altijd met een ontwerpvoorstel – volledig gratis en zonder verplichtingen.

Wij hanteren all-in prijzen zonder verrassingen achteraf, zodat u altijd volledige kostentransparantie heeft en eenvoudig binnen uw budget blijft.

Kleine standaard

6 Sq. m to 16 Sq. m

€5,500 - €11,000

Middelmatige standaard

18 Sq. m to 50 Sq. m

€7,500 - €25,000

Grote standaard

50 Sq. m to 150 Sq. m

€30,000 - €135,000

Ons Leiderschapsteam in Europa

Ralf Thomas Becker - CEO at Expo Exhibition Stands

Ralf Thomas Becker

CEO
Holger Schmitt - Coo of Expo Exhibition Stands

Holger Schmitt

COO
Rob Dirkzwager - Business Development at Expo Exhibition Stands

Rob Dirkzwager

CCO

Wat Onze Klanten Zeggen

Over Interclean 2026

Interclean Amsterdam 2026 is hét wereldwijde platform voor schoonmaaktechnologie en hygiëne-innovatie. De beurs trekt duizenden bezoekers uit de zorg, hospitality, facility management en industrie. De focus ligt op duurzaamheid, automatisering en hygiënische veiligheid – met live demo’s, inhoudelijke sessies en productlanceringen verspreid over diverse hallen.

Voor exposanten is een krachtige standpresentatie cruciaal om op te vallen. Dankzij onze expertise in standbouw in Amsterdam, kennis van RAI en ervaring met internationale beurzen zorgen wij voor een oplossing die werkt – visueel, technisch én commercieel. Of je nu een grote merkactivatie of een compacte presentatie plant, wij realiseren jouw beursstand met maximale impact.

Veelgestelde Vragen

Wij adviseren om 3 tot 4 maanden van tevoren te starten. Zo is er voldoende tijd voor ontwerp, productie, transport en afstemming met RAI Amsterdam.

Ja, wij ontwerpen 3D beursstands afgestemd op jouw branche en product. Denk aan demo-opstellingen, presentatiewanden of interactieve displays.

Onze beursstand verhuur is compleet: ontwerp, productie, print, logistiek, montage, afbouw en projectmanagement. Alles onder één dak.

Zeker. Wij werken al jaren in de RAI en zijn bekend met de technische eisen, deadlines en coördinatieprocessen.

Absoluut. Van vorm en formaat tot visuals en indeling – alles wordt afgestemd op jouw merk, doelen en doelgroep.

Wij produceren alles zelf in Apeldoorn. Dat betekent korte lijnen, snelle aanpassingen en volledige kwaliteitscontrole

Nee, we werken met transparante prijzen. Alle kosten – van ontwerp tot afbouw – worden vooraf helder gecommuniceerd.

Door lokale ervaring, eigen mensen ter plaatse en directe afstemming met RAI zorgen wij dat alles volgens planning verloopt – zonder stress voor jouw team.