Beursstand op maat voor WTCE 2026 in Hamburg Messe

1000 ideeën voor beursstands Designs.png

Meer dan 1000 ideeën voor beursstands

12 locaties in 7 Europese landen

8 locaties in 6 Europese landen

Kantoor in Apeldoorn, Nederland

Dicht bij Hamburg Messe

Professionele standbouwers met 45 jaar ervaring

Professionele standbouwers met 45 jaar ervaring

3D-ontwerp in 5 werkdagen

3D-ontwerp in 5 werkdagen

Kennis van tentoonstellingsregels

Kennis van tentoonstellingsregels

Wanneer: 14 – 16 april 2026
Waar: Hamburg Messe, Duitsland
Sector: Reizigerscatering, inflight services, hospitality & travel supply chain

De World Travel Catering & Onboard Services Expo 2026 is hét trefpunt voor alles wat met inflight service, passagiersbeleving en onboard hospitality te maken heeft. Wil je opvallen tussen marktleiders, leveranciers en luchtvaartmaatschappijen? Dan is een goed doordachte en professioneel gebouwde beursstand onmisbaar.

Expo Beursstand ondersteunt jouw deelname met slimme, modulaire en op maat gemaakte beursstands – inclusief 3D beursstand ontwerp, productie, print, transport en opbouw. Wij werken volledig in eigen huis, zonder tussenpartijen. Zo garanderen we korte lijnen, heldere communicatie en een consistente uitvoering.

Onze faciliteiten in St. Leon Rot en Apeldoorn maken een betrouwbare en tijdige levering in Hamburg mogelijk. Wil je een stand laten bouwen die past bij jouw merkverhaal, reizigersoplossing of cateringconcept? Bel 055 – 3238555 of mail naar info@beursstand.nl. Wij zorgen dat jouw stand klaarstaat, visueel overtuigt en praktisch werkt.

Standbouw voor Aminolabs Vitafood 2024, Geneva

Standbouw voor Aminolabs Vitafood 2024, Geneva

Enkele Van Onze Succesvolle Standbouw Projecten

Laten we het hebben over je beursstand

Wij zetten het binnen 5 dagen om in een 3D-ontwerp

Ons zorgeloze werkproces

Stap 1 - Briefing

Stap 2 - Ontwerp

Stap 3 - Contract

Stap 4 - Grafisch ontwerp & Fabricage

Stap 5 - Verpakking

Stap 6 - Transport, Opbouw & Afbouw

Waarom kiezen voor ons bij WTCE 2026

  • Snelle realisatie van jouw stand via onze productiehubs in Apeldoorn en St. Leon Rot – ideaal voor Hamburg.
  • Ontvang gratis een uniek 3D beursstand ontwerp dat jouw merkverhaal ondersteunt.
  • Geen extra kosten na de beurs dankzij onze vaste all-in prijsafspraken zonder verrassingen.
  • Eén vaste projectmanager begeleidt het hele proces, inclusief afstemming met Hamburg Messe.
  • Volledig in-house gerealiseerd: ontwerp, bouw, print, logistiek en afbouw zonder tussenpartijen.
  • 1000+ beursstand ideeën helpen je om het juiste concept te kiezen dat bezoekers aantrekt.

Ontvang vandaag nog jouw vrijblijvende voorstel voor een stand die echt werkt. Bel 055 – 3238555 of mail naar info@beursstand.nl.

Prijsgids

Ons volledige servicepakket omvat alles van gratis ontwerp tot goedkeuring, standontwerp en -bouw, grafische printing, projectmanagement en de op- en afbouw van uw stand.

Om een nauwkeurige offerte te kunnen geven voor onze op maat gemaakte beursstands, starten we altijd met een ontwerpvoorstel – volledig gratis en zonder verplichtingen.

Wij hanteren all-in prijzen zonder verrassingen achteraf, zodat u altijd volledige kostentransparantie heeft en eenvoudig binnen uw budget blijft.

Kleine standaard

6 Sq. m to 16 Sq. m

€5,500 - €11,000

Middelmatige standaard

18 Sq. m to 50 Sq. m

€7,500 - €25,000

Grote standaard

50 Sq. m to 150 Sq. m

€30,000 - €135,000

Ons Leiderschapsteam in Europa

Ralf Thomas Becker - CEO at Expo Exhibition Stands

Ralf Thomas Becker

CEO
Holger Schmitt - Coo of Expo Exhibition Stands

Holger Schmitt

COO
Rob Dirkzwager - Business Development at Expo Exhibition Stands

Rob Dirkzwager

CCO

Wat Onze Klanten Zeggen

Over het evenement

De World Travel Catering & Onboard Services Expo 2026 is hét wereldwijde platform voor catering, hospitality en serviceproducten in de reisindustrie. Luchtvaartmaatschappijen, cruisebedrijven en treinaanbieders ontmoeten hier toonaangevende leveranciers van maaltijden, verpakkingen, hygiëneproducten en belevingselementen voor onderweg.

De beurs staat bekend om haar internationale karakter, het hoge niveau van innovatie en het aanbod van tastbare, creatieve oplossingen. Bezoekers kunnen proeven, testen en vergelijken – van duurzame verpakkingen en comfortkits tot menupresentaties en logistieke oplossingen. Het evenement vindt plaats in de Hamburg Messe en trekt een zeer gericht en besluitvaardig publiek.

Voor exposanten is het een unieke kans om merkbeleving en kwaliteit fysiek over te brengen. Als standbouwers in Hamburg helpen wij klanten met het realiseren van presentaties die perfect aansluiten bij de beleving die deze branche vraagt.

Neem je binnenkort deel aan een beurs?

Begin direct. Kies je stad en standontwerp en zet hem volledig naar je hand.

Begin direct

Veelgestelde vragen

We adviseren om 3 tot 4 maanden vooraf te starten met het traject. Zo kunnen we jouw beursstand volledig afstemmen op jouw merk en het publiek van WTCE.

Ja, wij leveren regelmatig beursstands op Hamburg Messe en kennen de technische vereisten en logistieke voorzieningen van de locatie goed.

Je ontvangt een totaalpakket: 3D ontwerp, productie, print, transport, opbouw en afbouw – allemaal onder één dak.

Zeker. Wij bouwen regelmatig stands met presentatieruimtes, proeverijhoeken en demonstratieplekken, perfect afgestemd op jouw wensen.

Wij produceren in eigen huis vanuit onze vestigingen in St. Leon Rot (Duitsland) en Apeldoorn (Nederland), afhankelijk van jouw locatie en planning.

Je krijgt één vast aanspreekpunt: een ervaren, meertalige projectmanager die jouw traject coördineert van briefing tot beurs.

Ja, onze modulaire systemen zijn ontworpen voor hergebruik en eenvoudig aanpasbaar aan verschillende formaten of beurzen.

Je werkt met een ervaren standbouwer met interne productie, lokale aanwezigheid, en bewezen kennis van beurzen in de hospitality- en luchtvaartsector.